Zlot: Kamperowe NARTY w Tyliczu Grudzień 2021

Pierwszy OTWARTY ZLOT ZIMOWY Master-Ski i Wyprawy Kamperowe "Kamperowe Narty w Tyliczu 2021"

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

Podsumowanie PIERWSZEGO ZIMOWEGO ZLOTU KAMPERAMI na stacji narciarskiej Master-Ski organizowanego przez Wyprawy Kamperowe oraz Campery Asone Wypożyczalnia Kamperów w dniach 10, 11, 12 Grudnia 2021 roku.

W imprezie plenerowej ZLOT: CAMPEROWE NARTY W TYLICZU brało udział ostatecznie 28 Załóg kamperowych, jedna załoga bez kamperka i jedna przyczepą #hobby. Jakie marki kamperów u Nas gościły: duży autobus Amerykaniec, kampery zintegrowane #Dethleffs, półintegry #Benimar, #RollerTeam, #ci, #magis, #Laika #chausson, #Rimini, #elnagh i nie zabrakło #california, #grnadcalifornia, #globetraveller. Część załóg już była na miejscu w czwartek i zostaje aż do poniedziałku, zdecydowana większość spędziła z Nami piątek, sobotę i część niedzieli. Wspólne integracje w kamperach do 2 nad ranem to był standard, a zabawa, śpiew, ogniska, jedzenie z grilla, grzańce, inne trunki oraz góralska kapela zapewniała Nam gorącą atmosferę co wieczór :) . Ekipy większość czasu spędzały na stoku, który jest idealny dla początkujących i dla tych co już trochę jeżdżą na nartach czy desce. Dzieciaki też miały co robić Pogoda nam dopisała i było mroźno i biało. Po prostu #zima taka jaka powinna być.

Zobaczcie sami zdjęcia :) Do zobaczenia na kolejnych zlotach zimowych i letnich!

Dziękuję Wszystkim za udział w Naszej imprezie. Adam Soczewka

Partnerzy zlotu:

Opinie naszych klientów:

fantastyczny zlot, super klimat, organizacja na medal, atrakcje dla dzieci i dorosłych, polecam w 100%

Opublikowany przez Agatę Dole Poniedziałek, 10 stycznia 2022

Polecam. Takich spotkań potrzebuje caravaning szczególnie zimą. To był dobrze spędzony czas. Pozdrawiam

Opublikowany przez Jacka Walczuka Piątek, 14 stycznia 2022

Byłem na drugim złocie kamperowym w Tyliczu, powiem szczerze baaaardzo fajni ludzie oraz atmosfera. Niezła także organizacja imprezy , polecam każdemu !!!

Opublikowany przez Leszka Janczewskiego Wtorek, 11 stycznia 2022

Byliśmy pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Impreza świetnie zorganizowana z wieloma atrakcjami. Oprócz fantastycznych nowo poznanych ludzi i dobrej zabawy mnóstwo gratisów i zniżek na atrakcje. Polecam.

Opublikowany przez Tomasza Sanecznika Poniedziałek, 10 stycznia 2022

ZOBACZ WSZYTSKIE OPINIE »